Nočný beh

Už niekoľko rokov sme sa pohrávali s myšlienkou nočného behu a v tomto okrúhlom roku,  v roku 2020 sme sa rozhodli zrealizovať prvý nočný beh. Pokúsime sa pretek Jánske Blato obohatiť o tento netradičný nočný zážitok.
Čaká na vás trať dlhá zhruba 1 km na ktorej strategicky rozmiestnime približne 15 prekážok, ktoré budú v noci nasvietené.
Súťažiť sa bude formou vyraďovačky a to tak, že každý štart vybehne 3-5 súťažiacich.  Z každej skupinky postúpi do semifinále iba ten jeden. Ten najlepší. Finále prebehne za úplnej tmy, takže čelovky sú povinná výbava. Samozrejme pre návštevníkov bude pripravené stanové mestečko a v piatok večer garantujeme teplé sprchy. Nezabudnite, že nočný beh je určený len pre fair play hráčov – ak nesplníš prekážku, tak poctivo splníš trestnú disciplínu.
Nenechaj si ujsť tento netradičný nočný zážitok za uvádzaciu cenu 10€ :)
Počet miest je striktne limitovaný na 150 účastníkov !

Detaily nočného behu
Termín: 19. jún 2020 (piatok)
Počet prekážok: 15+
Dĺžka trate: 1+ km
Kategórie: muži, ženy
Kapacita: max. 150 bežcov

Registrácia
Online na tejto stránke alebo na mieste 19. 6. 2020 od 19:00 do 20.00 v areáli ihriska. POZOR online registrácia rozdelená do časových úsekov s postupným nárastom ceny. Neváhaj a využi ten najvýhodnejší.
POZOR registrácia na piatkový nočný beh je podmienená registráciou na sobotný hlavný beh.

Ak nezdoláš prekážku, musíš splniť trestnú disciplínu “angličáky”.

Nočný pretek pozostáva z 3 kôl – Vyradovačka, Semifinále a finále

Vyraďovačka
Štartuje sa v skupinkách 3-5 bežcov (organizátor určí v deň preteku podľa celkového počtu bežcov). Tvoj čas nemeriame časomierou, ale do semifinále postupuje iba prvý zo skupiny.

Semifinále
Štartuje sa v skupinkách 3-5 bežcov (organizátor určí v deň preteku podľa celkového počtu bežcov). Tvoj čas nemeriame časomierou, ale do finále postupuje iba prvý zo skupiny.

Finále
Štartuje sa v skupinkách 3-5 bežcov (organizátor určí v deň preteku podľa celkového počtu bežcov). Tvoj čas nemeriame časomierou, ale do semifinále postupuje iba prvý zo skupiny. Vyhodnocujeme prvých troch najlepších bežcov.